Ahoj!

Zajímá tě nějaké téma, o kterém jsem psal, trochu víc, nebo myslíš, že bych mohl něco vylepšit? Napiš mi! Dovolenou ti nenaplánuju, ale rád ti případně poradím!

Nenajdeš tu kontaktní formulář, to je pro tenhle typ komunikace trochu old school. 🙂 Prostě mi napiš na nějaký sociální síti, případně na email, a já se ti ozvu zpět! Navíc uvidíš, jestli jsem si zprávu přečetl a jen tě třeba ignoruju (nechtěně, žejo)!

@f0lik
@facebook.com/pavel.fol
@folpavel

Jestli preferuješ víc oficiální formu, napiš mi teda na mail, tady je fol.pavel (zavináč) gmail.com

Autor

Možná si se doklikal a doscrolloval až sem, fajn, máš to mít!

Jsem Pavel (wow!) a celkem mě baví cestovat, jezdit na kole, lyžovat a prostě bejt celkově aktivní! Všechny tyhle věci většinou sdílím na IG a na některý dovolený/aktivity jezdím i s kamarády. Jelikož jsem člověk, co rád plánuje a má všechno připravený, podle mejch kamarádů je se mnou fajn cestovat až do doby, dokud mě nezačnou srát. Pak lítaj židle a tak, ale to je ale jiná story… 😂

Každopádně se mi v hlavě povalovala už dlouho taková myšlenka, založit si nějakej veřejnej prostor, kde se budu moc víc rozepsat a třeba i někomu pomoc. No, a tak vznikl tenhle blog (říká se tomu tak, žejo?) kde píšu o tom, kde jsem byl. To ale není hlavní cíl. Tím je hlavně vám poskytnout užitečný info z cest, třeba kam se na daném místě podívat, nebo kde se dobře najíst! Neslibuju, že to bude kvalitní obsah, ani že to bude jenom o cestování. Jo a když to bude hrozný, budete mě spamovat, jakože wtf, tak to prostě smažu!